O Firmie - FAMDER

Profesjonalna firma sprzątająca FAMDER. Specjalista od idealnego porządku.

Jesteśmy nowoczesną, profesjonalną, prężnie rozwijającą się firmą sprzątającą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu utrzymywania czystości. Posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności oraz wysokie kwalifikacje. Podczas realizowania wszelkiego rodzaju zleceń korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, skutecznych metod i technik. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wysokiej klasy środkami czystości. Dzięki temu prace porządkowe każdorazowo realizujemy na najwyższym poziomie.

Kto może skorzystać z usług naszej firmy sprzątającej?

Naszą szeroką ofertę z zakresu sprzątania i utrzymywania czystości kierujemy do:

  • właścicieli przedsiębiorstw i biur,
  • wspólnot mieszkaniowych, administratorów osiedli i zarządców,
  • właścicieli hoteli,
  • instytucji państwowych, w tym urzędów, obiektów użyteczności publicznej i placówek oświaty,
  • ośrodków służby zdrowia.


Jak pracujemy?

Podstawą pracy naszej firmy sprzątającej jest dostosowywanie wszelkich usług do oczekiwań Klientów oraz charakteru i specyfiki danego obiektu. Jesteśmy elastyczni i pracujemy tak, by nie zakłócać codziennego funkcjonowania mieszkańców, nie przeszkadzać w wykonywaniu obowiązków pracowników i nie naruszać komfortu Państwa klientów, gości czy interesantów.

Gwarantujemy indywidualne i fachowe podejście, a wszelkie zlecenia realizujemy z zachowaniem najwyższej staranności, rzetelności i z pełnym zaangażowaniem. Jak na profesjonalną firmę sprzątającą przystało, zapewniamy również terminowość realizowania powierzonych zadań, bezpieczeństwo i ubezpieczenie usług oraz przejrzyste, atrakcyjne warunki współpracy.

Firma sprzątająca dla domu, firm i instytucji – Radom i okolice
Jeśli szukają Państwo doświadczonej i rzetelnej firmy sprzątającej – zapraszamy do współpracy. Siedziba naszej firmy sprzątającej zlokalizowana jest w mieście Radom. Do skorzystania z proponowanych przez nas usług zapraszamy także zainteresowanych z okolicznych miejscowości, takich jak między innymi Szydłowiec, Skarżysko Kamienna, Starachowice, Iłża, Skaryszew, Pionki, Zakrzew, Przytyk, Jedlińsk czy Białobrzegi.

W przypadku pytań czy chęci zlecenia prac porządkowych prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy, udzielimy niezbędnych informacji i ustalimy indywidualne warunki współpracy. 

Zapraszamy do kontaktu